Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 555 089 32 62ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaYayınlanan KitaplarDiğerUğurluyorum Yüreğimden Seni

Uğurluyorum Yüreğimden Seni

Mucize Bekleme,Mucize içinde

50%
İndirimli
14.50 TL
Yazar Ayışığı Ünlü
Piyasa Fiyatı 29.00 TL
Satış Fiyatı 14.50 TL
ISBN / Yayınevi 978-625-7942-46-1 Tilki Kitap Yayınevi
Kitap Türü Diğer
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 180 Sayfa, Genel Seri 1057, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2020
İç Sayfa Kağıt Türü Enso, Siyah Beyaz, 60 gr, Font Minion Pro 10-11 Punto
Kapak Cilt Renkli, 1. Hamur, 240 g, Amerikan Cilt, Mat Selefon
Editör Büşra Toprak
Son Okuma Yusuf Özden
Mizanpaj Zafer Rıfat Irmak
Kapak Tasarım Zafer Rıfat Irmak
Bu kitapı kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 14.50 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Derler ki bazı hayatlar, zaman içinde bağlıdır birbirine. Çağlar içinde yankı bulan eski bir çağrıyla zincirlidir ötekine..
Aldatan veya Aldatılan Hangi ruh görünmez zincirlerle birbirine bağlıdır. Aldatan kişinin aradığı aslında içindeki kayıp o parça mıdır?
Kaybolmuş bir insanı, bir ruhu kurtarmak için, İçimde ki Karanlıklarda var olan, kelimeleri gün ışığına çıkararak yol göstermektir var olma sebebim.
Acının; bir gün son bulacağının somut kanıtını göstermek ve kelimelerle acıya dokunmak, yaşamak, hissetmek ve anlatmak.
Sözlerim, belki en acısında olan bir kadına tutunacak bir dal, karanlığında bir ışık olacak kim bilir. Benim gibi, çaresizlikten çırpınan, karanlıkta kalmış, ya da kalacak bir çok kadına kelimelerimle ışık tutmuş olacağım.
Çünkü; Düşmemek için, bir rehberin ayak izlerini takip etmek gerekir. Yolu bilen bir rehber sizin, kaybolmuş ruhunuzu, gerçekliğe çıkış kapısına kadar götürebilir. Günlerce, Kendime çare olacak bir el, bir kelime, bir kitap, bir söz aradım. Acımı ve çaresizliğimi anlatan, Acıma dokunabilen bir ışığa tutunmak istedim. Ama Aldatmak ya da aldatılmak adına şehvet dolu romanlardan ve hikayelerden başka hiçbir şey bulamadım.
Bu kitapta bulacağınız ilk şey Eski zamanlardan günümüze kadar uzanan Kadınların yaşamları ve hayatta kalmak için verdikleri Var olma sancısı. Hayal ve Gerçek arasındaki derin uçurumlar .Beyaz hayaller kurarken biranda bir erkekle değişiyor hayatımız ve kendimizi en dipsiz uçurumların başında yaşam ve ölümün kıyısında buluveriyoruz.
Bir Erkek bir kadının tüm yaşamını yok edebiliyor umarsız bir davranışıyla. Sevgi beklediğimiz aşklarımız, prenslerimiz bir anda cellatlarımız ve Duygu katillerimize dönüşüveriyor. Masal evlerimiz karanlık mezarlarımız oluveriyor .Her gün bir kadın ,bir hayat hayalleriyle tutunamadan ya yaşarken Bedenleriyle yada gerçekten ruhlarıyla öldürülüyor. Yaşamlarımızın üzerine hiç acımadan topraklar serpiliyor. Hiç bir erkek verdiği acıyı, yıkımı düşünmeden arkasına dönüp bakmadan çekip gidiyor yeni hayatına.
Biz hayat vereniz, biz var ederiz, Biz dünyayı güzelleştiririz, Biz yaşamız, Hayat bizimle var ve Hayat bizim içimizde. Kimse den mucize Beklemeyin! O mucize bizimle, içimizde. Mutluluğu kimse bize veremez ,Aradığımız sihir yaradılışımızda birlikte sadece biz kadınlara bahşedilmiş bir armağan olarak ta içimizde derinlerde bir yerde, bizim uzanıp almamızı bekliyor. Kimsenin içinizdeki yaşamınızı almasına, Umutlarınızı yok etmesine izin vermeyin.
©2008 - 2020, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 555 089 32 62
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : [email protected]

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%