Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 555 089 32 62ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaYayınlanan KitaplarŞiirZehirli Kelimeler ( Ruh Adam ve Kadın)

Zehirli Kelimeler ( Ruh Adam ve Kadın)

Ruh Adam ve Kadın

50%
İndirimli
13.50 TL
Yazar Metin Yazgaç
Piyasa Fiyatı 27.00 TL
Satış Fiyatı 13.50 TL
ISBN / Yayınevi 978-625-7942-93-5 Tilki Kitap Yayınevi
Kitap Türü Şiir
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 136 Sayfa, Genel Seri 1257, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2020
İç Sayfa Kağıt Türü Enso, Siyah Beyaz, 60 gr, Font Minion Pro 10-11 Punto
Kapak Cilt Renkli, 1. Hamur, 240 g, Amerikan Cilt, Mat Selefon
Editör Leyla Meryem Han
Son Okuma Selim Asaf
Mizanpaj Tuğba Altınöz
Kapak Tasarım Zafer Rıfat Irmak
Bu kitapı kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 13.50 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
En derin mevzuum kadınlar...
Doğduğum gün tanıştım kadınlarla. Beni insan görünümünde şekillendiren annemle de o zaman tanıştım. Çıkmak istemedim evimden, zorla çekip aldılar. İlk düşmanımı, o zaman edindim. Büyüdüm. Büyüdükçe, kadınlar girdi hayatıma. Hayat veren, ıstırap çektiren, nefes kesen, sevdikçe büyüyen, nefret ettikçe küçülen kadınlar...
Hayatımın her anında eksik olmayan kadınlarımı sevdim ben. Belki içten, belki de perde arkasından sevdim onları. Ama hiç birine belli etmedim. Onların haklarını ödeyemem. Terk ettiğim hiçbir kadınımı unutmadım. Yalnızca hayatımdan çıkardım. Onlar beni çok sevdi, ben karşılık veremedim.
İçimde yıllanmış bir sevgi var. Zehirleyecek kadar güçlü. Yıllardır biriktirdiğim, paylaşmaya korktuğum bir sevgi topağı. O yüzden sana geldim. Seni buldum. Ve sana gelmek için; geride kalanların hepsini öldürdüm içimde. Bir şey var... Bir şey... Bir... Ruhum yamalı, kaderimin birkaç sayfası kopuk. Seni de öldürmeliyim. Bu sefer zor olacak biliyorum. Ama başaracağım. Son nefesimde; yanımda kimseyi istemiyorum. Sen; son perdesin hayatımda. Kapatıp gideceğim. Son hayat öpücüğüm.
Diğer kadınlarıma anlat; sonunu görmeye ne sabrınız, ne de sevginiz yetti de. Ben başardım! Tüm kapıların kilitlerini açtım dersin onlara. Şifreyi çözdüm...
Kendimle kavgamda, kadın zayiatım çok oldu. Hepsinde bir anı, bir iz bıraktım. Hatırlanmak istemiyorum ben. İz bırakmayı sevmem. Günlerce, gecelerce meleklerden yardım diledim, hepsini temizleyin diye; oralı olmadılar. Kayıt dışı yaşadığımı; o an anladım.
Evrenin boşluğunda yaşayan, gezegensiz canlıyım ben. Dünya; cezamı çektiğim bir zindandan ibaret. Sizin cennetinizde ben cehennemi yaşıyorum. Bu gezegene ait olmadığımı biliyorum. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Dünya`ya dışarıdan bakarsan; gerçeği göreceksin. (ben, kendim ve ruhum)

Kapak tasarım için; Nur Türkmen`e (artglass) minnettarım...
©2008 - 2020, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 555 089 32 62
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : [email protected]

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%