Whatsapp Hattı
Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 544 687 66 90ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
ARA

Hüküm

30%
İndirimli
39.90 TL
Yazar RIDVAN GANİOĞLU
Piyasa Fiyatı 57.00 TL
Satış Fiyatı 39.90 TL
ISBN / Yayınevi 9786257561327 Tilki Kitap Yayınevi
Kitap Türü Roman
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 309 Sayfa, Genel Seri 2126, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2021
İç Sayfa Kağıt Türü 2. Hamur Enos/Holmen, Siyah Beyaz, 60 gr, Font Minion Pro 10-11 Punto
Kapak Cilt Renkli, Kuşe, 230 gr, Amerikan Cilt, Mat Selefon
Editör Dilek Öksüz
Son Okuma İbrahim Çakar
Mizanpaj Semih Öçal
Kapak Tasarım Senem Yıldırım
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 39.90 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Şeytanın dünyadaki varlığının tek sebebi insanoğlunu ahlak ve doğru davranıştan uzaklaştırmaktır. Bunun için seçtiği bir tek yol vardır. O da ihanettir. Şeytan; arkadaşın arkadaşa, dostun dosta, vatandaşın vatanına, kardeşin kardeşe, anne ve babanın evlatlarına, evlatların anne ve babalarına, kadının kocasına, kocanın kadınına, siyasetçinin siyasetçiye ve daha birçok ihanet çeşidini yaptırmıştır insanoğluna. Ben bunu yaptıranı şeytan olarak ifade ettim. Sizler bunun yerine neyi istiyorsanız onu koyabilirsiniz.
Yaşadığımız bu zaman aralığında şeytanın kulaklara üflediği bu ihanetler yüzünden büyük bir toplumsal kargaşa yaşıyoruz. Aile ve toplumsal ilişkilerimiz hiç olmadığı kadar bu ihanet çemberinin ortasında yer alıyor. Basın yayın organlarından izlediğimiz haberlerde bu kargaşayı yakinen görebiliyoruz. Haksızlıklar, hırsızlıklar, cinayetler ve kadın cinayetleri toplumumuzu derinden yaralıyor ve sarsıyor.

İnsanlar, nasıl saygı ve sevgi ile bir araya geliyor ise yine aynı şekilde ayrılmalıdır. Bir araya gelirken gösterdiği medeniyeti ayrılırken de göstermelidir. Ayrıldıktan sonrada geleceğe bakmalıdır. Geçmişin izleriyle birbirine şiddet uygulamamalıdır. Romanımda, insanların şeytanın kulaklarına üflediği ihanet duygularını, istek ve arzularını yenememeleri sonucunda ortaya çıkan sorunlar ele alınmıştır. Aile, dostlar, arkadaşlar ve komşular arasında gelişen olayların kendilerini ve kendilerinin toplum içindeki yerlerini nasıl etkilediği işlenmiştir. İstek ve arzuların gelecek nesilleri nasıl zehirlediği ve bu zehrin gelecek kuşaklara nasıl aktarıldığı anlatılmıştır.

Temennim insanların kendi aralarında ve toplumun diğer üyeleriyle olan ilişkilerini, istek ve arzularının esiri olmadan, ihanet içinde olmadan düzenlemeleridir.

Tüm okurlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
©2008 - 2022, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 544 687 66 90
Fax : 0 544 687 66 90
Telefon : 0 544 687 66 90
E-Posta : proje@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%