Whatsapp Hattı
Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 544 687 66 90ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
ARA

Diren Selimoğlu

1986 yılının Ağustos ayında doğduğumu söylüyorlar. İnanmak zorundayım. Başka şansım yok. Siyasi konjonktüre pek uyumlu olmadığım için kovulan gazetecilerden biriyim. Bu hikaye uzun, buraya yazmayla olacak gibi değil. Şu an metin yazarlığı, tasarım ve tasarım danışmanlığı yapıyorum. Mutluyum.

Prezantabl bir insanım. 3 tane küpem var. Vücudumda 34 tane dövme var. Dövmeyi severim. Kim sevmez ki? İnsanlar ikiye ayrılır zaten bu konuda: Dövme sevip yaptıranlar ve dövme sevip cesaretsizliğinden yaptıramayanlar.

Boyum 1.87 cm. Kilom 80 kg. İdeal sayılabilecek bir vücuda sahibim. Kedimle yaşıyorum. Çok güzel bir kedim var. Beyaz falan. Paşa Ziya adı. Salak kedi.

Film izlemek en büyük hobim. Film arşivlemek de ikinci hobim. İkisinin sırası zaman zaman değişebilir. İflah olmaz bir çikolata hastasıyım. Çikolatamı sadece güzel insanlarla paylaşırım. İyi derecede Lazca konuşurum. O da bulunsun aklınızda. En sevdiğim film `The man from earth` Bu bulunmasa da olur aklınızda. Ama izleyin bence.

Fotoğraf çekerim bol bol. Fotoğraflarımı görmek isterseniz https://www.instagram.com/diren.selimoglu/ adresine beklerim.

Dövmemin olduğunu tekrar söylememe gerek var mı? 35 tane.
©2008 - 2022, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 544 687 66 90
Fax : 0 544 687 66 90
Telefon : 0 544 687 66 90
E-Posta : proje@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%